Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Korela žere svůj trus

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Korela žere svůj trus
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2023 23:21 serviceoffer – Are you looking for loan
Financing / Credit / Loan
We offer financial loans and investment loans for all individuals who have special business needs. For more information contact us at via email: financialserviceoffer876@gmail.com WhatsApp +918929509036 From 5000 € to 200.000 € From 200.000 € to 50.000.000 €
Submit your inquiry Thank you
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2023 08:49 R Žena Kakarinka [8] - PapoušciRe: Kuba
Dobrý den,omlouvám se, bohužel tu teď není mnoho uživatelů a ani já jsem neměla bohužel čas.

I moji opeřenci, od andulek po zebřičky, občas dumlají vlastní trus. Nijak to neřeším, protože to nedělají často.

Našla jsem jen jednu diskuzi www.chovzvirat.cz/…/

Ale určitě nic nedáte za to, když zavoláte na veterinu a zeptáte se, popřípadě koreláčkovi rovnou zkuste koupit vitaminové kapičky pro papoušky.

Bohužel Vám více nemohu poradit, protože jsem sama amatér.

Klidně se znovu ozvěte, zda a co pomohlo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2023 11:21 Kuba – Korela žere svůj trus
Dobrý den, mám doma ročního samečka korely a v poslední době začal požírat svůj trus. Nevíte co s tím? Jestli mu chybí nějaké vitamíny nebo něco jiného? Děkuji

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 8x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/278-korela-zere-svuj-trus