Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Andulka a Aymara?

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Andulka a Aymara?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2011 22:07 Žena veronika033 [18] - Papoušci
Samozřejmě by jste už neměla takové ticho jako teď, ale myslím že by to šlo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 16:01 Radim
To je trošku složité. Já měl jednu andulku Chucka. Milý klidný sameček. Vždycky čekal až se vzbudím a pak projevoval celkem skromě. Navíc začal "mluvit" tak jsem byl nadšenj. Jak jsem mu koupil samičku aby nebyl sám, tak ta začala ječet a dělat hluk a trošku samečka s táhla sebou. O Aymarce taky uvažuji, ale co jsem o nich četl, tak někdo měl i skušenost, že měl dvě klidně aymarky a jak z voliéry donesl domů andulku tak to spustilo ohromný povyk. Ty dva druhy se snesou, ale klid a ticho jaké máte ted už asi nebude
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2011 00:05 Žena Nigerin [0] – Andulka a Aymara?
Chtěla jsem se zeptat, jaký ptáček by byl vhodný ke starší andulce. Mohla bych k ní dát Aymaru Pruhovaného? Nechci k ní kupovat další andulku, nesnáším kravál po ránu když spím a pírko je strašně tichá, vříska jen když ji k tomu něco vyprovokuje. Do jiné místnosti ji dát nemůžu a nechci aby byla sama. Díky za odpovědi. :-)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky • Zobrazeno 29x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/119-andulka-a-aymara