Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Korela mi spadla v klietke

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci » Infekční nemoci 

+ přidat příspěvek
Korela mi spadla v klietke
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2018 09:00 Žena geminika [4] - Aymara pruhovanáRe: ivet
Nám takto padala Aymara. Veterinárka povedala, že to môže byť genetické, alebo nejaké ochorenie šliach a svalov. Žiaľ už nám uhynul. Ale tie nožičky neboli príčinou. Mal nejaké parazity, vraj z krmiva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2018 09:19 ivet
dobry den mame korelu uz druhy rok potrebujem radu od vas od vcera sa nemoze udrzat na bidle nema stabilitu trepe kridelkami ale nakoniec spadne spala dole v klietke urcite pojdeme k veterinárovi len ci niekto nevie co sa deje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2014 11:18 Nika – Korela strata partnera
Ahojte po uhyne partnera pozorujem na korelke zmeny spravania ako nie ze by bol chory/a to je ok.ale je na dne kloetky a syci inokedy sa predkloni na bydle a take divne zvuky vydava. VETERinar na utlm predpisal sedatifpc problem je ked je von je v phode toto robi len v klietke. A ten sedatif mu neviem podat ked ma so striekackou necce k sebe pustit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2012 22:38 Muž hhonza [5] - Papoušci
Omlovám se že píšu pozdě ale také mam svuj názor

Návštivit zkušenejšího veterináře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.01.2012 16:37 dominika
Dakujem , hned ako to bude mozné k nemu zájdeme :) este raz dakujem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 19:37 Žena veronika033 [18] - Papoušci
Korelka je nejspíš v depresi potom pádu. :-( OKAMŽITĚ bych navštívila veterináře!!!!!!!!!!! :-O
Neboj se bude to v pořádku, určitě ti nezemře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 19:34 dominika
sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 19:30 dominika
PROSIM SOM UZ UPLNE ZUFALA !!! sad sad sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.01.2012 19:29 dominika – Korela mi spadla v klietke
ahoj mám 12 a mám korelu uz od 4 triedy . dnes vecer za tmy ked spal som nechtiac náhle zhodila mitka aj s klietkou v ktorej bol na zem asi z 1 m. výsky . strasne sa trasie a má trosicku ovisnuté krídlo . je ospalý a ovísa mu jeden pazúrik . ked sa k nemu priblížim alebo ked mu pohnem zrkadielkom reaguje na to tým ze silno skrieka a pistí .a k tomu este aj kýcha ale kýcha uz trosicku dlhsie PROSIM POMOC !!!!!!!!PROSIM!!!!!!! STRASNE SA BOJIM ZE MI ZOMRIE !!!!!!!!!!! :-O :-O sad sad

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 65x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/130-korela-mi-spadla-v-klietke