Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Pro chataře

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Pro chataře
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 17:05 Muž hhonza [5] - PapoušciRe: Terka
Terka napsala: Drobotina mě nikdy nelákala... Ale nepopírám, že pěkný hejno ve voliéře musí vypadat moc hezky palec

amadiny pokud byste chtěla tak je to trošku složitější

ale pro začátečniky-zebričky,chuvičky,pasovníky ty určo palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 15:41 Žena Terka [10] - PapoušciRe: hhonza
Drobotina mě nikdy nelákala... Ale nepopírám, že pěkný hejno ve voliéře musí vypadat moc hezky palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 10:01 Muž hhonza [5] - PapoušciRe: Terka
Terka napsala: Na chat občas kouknu, ale většinou tam nikdo není :-| Je to škoda... Jinak jsem typickej mazlíkář, takže jsem nikdy nic neodchovala a ani to neplánuju. Jeden čas jsem měla dva agáčky škraboškový a ty snášeli jak diví, ale jelikož to byly dvě samičky tak je výsledek jasnej :-D Takže jediný čím se můžu pochlubit je, že jsem údajně zachránila před utracením jednoho aymaru-mrzáčka, což je z chovatelského hlediska úplná pitomost.

zkuste chovat zebřičky :-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 08:57 Žena Terka [10] - PapoušciRe: hhonza
Na chat občas kouknu, ale většinou tam nikdo není :-| Je to škoda... Jinak jsem typickej mazlíkář, takže jsem nikdy nic neodchovala a ani to neplánuju. Jeden čas jsem měla dva agáčky škraboškový a ty snášeli jak diví, ale jelikož to byly dvě samičky tak je výsledek jasnej :-D Takže jediný čím se můžu pochlubit je, že jsem údajně zachránila před utracením jednoho aymaru-mrzáčka, což je z chovatelského hlediska úplná pitomost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 21:41 Muž hhonza [5] - Papoušci
Tak se pochlubte :-D
Tak třeba já že jsem odchoval zebřičky a andulky prozatím ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 21:14 Muž hhonza [5] - Papoušci
jak jsem všiml že na chatu teměř nikdo nechodí

chtělo by to navrhnout termín palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2012 21:13 Muž hhonza [5] - Papoušci – Pro chataře
Zdravím zde pište co potřebujete vědet palec

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky • Zobrazeno 51x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/135?r=7