Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Jak a čím stříhat zobák?

 

NápovědaFórum » Péče o ptáčky » Péče o papoušky 

+ přidat příspěvek
Jak a čím stříhat zobák?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 01:26 Muž Milos [0] - Papoušci – Jak na zobak
Nejlepsi je vubec nestrihat, ale zalezi na podminkach. Pri dostatku materialu na obrusovnani to ani neni potreba (prirodni drevo, sepiova kost, urcite druhy hracek, ...). Jinak se prerostly zobak casto ulomi pri urcite cinnosti a tim odpadne potreba obrusovani, ale na to nelze spolehat. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2012 18:24 Muž venca21 [7] - Vrubozobí
Po bitvě je každý generál díky tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 23:18 Martin
Tak to byla pěkná kravina tone Teď se připravte na to, že mu to bude dorůstat 10x rychleji, bylo by lepší koupit brusný bydlo, ale ne nějakej japonskej shi... ale kvalitní !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.04.2012 21:15 Muž venca21 [7] - Vrubozobí
Tak díky všem za rady a udělal jsem to tak jak mě všichni poradili.Prostě jsem mu ho kleštičkama na nehty ušmik a je to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.03.2012 11:26 Muž venca21 [7] - Vrubozobí – Jak a čím stříhat zobák?
Poraďte prosím. ano

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Péče o ptáčky • Zobrazeno 37x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/148?r=5