Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Stáří andulek při odchově

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Stáří andulek při odchově
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2013 19:37 Muž MilošDitrich [0] - Papoušci
Fotka k příspěvku ja bych to skusil od vcerejska mam andulku ta pani mi rekla ze je starej cca 6 nebo 8 let a andulky choval jeji manzel a zemrel tak mi dala samce 2:1 samici na doziti a ja mu dokoupil mladou cca 1 az 2 roky samici a uvidim zda neco bude ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2013 17:35 Muž MilošDitrich [0] - Papoušci
Fotka k příspěvku ja bych mu pořidil novou samici nebo 2 a přikoupil novyho samce ja k 6 samci Pepinovy jsem koupil 4 samice + 3 samce at si samici muže vybrat potlesk určitě bychj samcovi pořidil mladou samici smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2012 22:14 Muž hhonza [5] - Papoušci
No možná že ano ale toho bych nejspíš prodál a pořídil bych novou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 12:05 stilo
Dobrý den,pokud je samec ve formě,možné to určitě je.Klidně to vyzkoušejte,nic neztratíte.Přeji, ať se to podaří.Né že bych se chtěl vytahovat,ale jen tak pro zajímavost a pro zasmání,já to zkusil,je mi padesát,a manželku mám v porodnici.Hezký den. hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2012 11:22 Petra – Stáří andulek při odchově
Dobrý den, Měla jsem párek andulek, ale z ničeho nic najednou zemřela samička, kterou jsme měli něco málo přes 7let.I přesto, že samotu vzládá samec dobře ráda bych mu novou kamarádku pořídila a chtěla bych se zeptat, jestli je možné když samečkovi pořídím samičku, jestli je schopen v 7letech ještě mít sní mladé? Je to pouze otázka pro zajímavost ;-) děkuji
Reklama

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky • Zobrazeno 67x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/165-stari-andulek-pri-odchove