Pasti a zase pasti a jed do krabic aby na něj nemohli domácí zvýřata ale jen miši které má hubit.
Stará rada pravý ..na noc přikrejvat nebo odstranit krmítka tak aby se hlodavci nedostaly k potravě.Také do míst a děr kudy lezou hlodavci a často si je tvoří dle potřeby se cpaly vlasy chlupy,rozdrcené skleněné střepy do malty nebo jílu u podlah kurníků na zacpání těchto jejich průchodú.Dnes se na to používá chemický gel a podobný vymoženosti jako je STOP GEL PROFESIONAL.
Naše stará babka chovala morčata spolu z králíkama prý to odhání hlodavce svým pištěním a jsou schopni miš i v kotci zabít (toho jsem byl jako dítě svedkem).Králíky pořád máme ale morčata už ne
babča neměla totiž takovou vymoženost jako máme my v dnešní době a to je jed!
řeším to pastěma a při přemnožení jedem to je spolehlyvý.Jen po nastražení jedu to není hned vydět ale z odstupem několika týdnů... než jed začne po požití hlodavcem naplno učinkovat a zahubí ho.(způsobý vnitřní krvácení).
Ta past vlastí výroby u odkazu z tou pet.lahví je výc než úsměvná.Humální past na chytání hlodavců na způsob vrže (obrácený trychtýř)která muže být v pohodě u zvýřat aniž by je zranila stojí pakatel.Tak proč takové polofunkční mega šarády.
www.eshop-zemedelske-potreby.cz/…/