Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Znesú sa tieto vtáky?

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Znesú sa tieto vtáky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 21:17 radecek29112000 Re: Winner
ja tam mám zatial 3 malých liliputov, 1 kohúta a 2 sliepky. Jedna bažantica ich dzobala ale druhá ich bránila. Ale ja som liliputov najprv pustil k bažantom nachvílu nech si zvyknú a asi po dvoch troch hodinách som ich schoval a takto som to stále predlžoval a teraz už sú v pohode vonku s bažantmi aj v noci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 20:54 Muž Winner [2] - HrabavíRe: radecek29112000
ahoj, prepeličky a bažanty by mohli byť problém, aspoň u mňa bol .. hneď keď som dal bažanty a prepeličky do kopy nastal boj a neustále ďobanie prepeličiek, nechal som to na prírode a ráno bola jedna uhynutá a druhá mala vyďobanú dieru do hlavy,no hnusný pohľad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2013 17:50 radecek29112000 Re: stilo
Ďakujem. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2013 11:48 stilo Re: radecek29112000
V tak veliké voliéře by to nemusel být problém,není ale vždy pravda,co se napíše,nejlépe je to vypozorovat,jak se ptáci k sobě chovají.Až nastane hnízdění,může být vše jinak,já musel rozdělit kanáry a zebřičky,ty malé potvory kradly kanářicím z hnízd materiál a ty pak opouštěly hnízda.Co se týká zimy,tak nechávám kanáry a zebřičky celoročně ve venkovní voliéře a nikdy se nic nestalo,naopak mi letos při mínus 20 vyvedly mladé,já myslel, že v budce jen přečkávají noc a najednou se objevila mláďata.Přeji hodně zdaru. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2013 22:26 radecek29112000 – Znesú sa tieto vtáky?
Ja by som sa chcel spýtať či sa znesú vo voliere 4,5x1,7x1,7(dxšxv): kanárik, holúbok, pestúnka(chúvička), papagáj horský, zebrička, korela, zlatý bažant, prepelička a ryžovník. A či okrem pestúnky zebričky ryžovníka a kanárika môžu všetci ostať v zime vonku

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky • Zobrazeno 51x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/217-znesu-sa-tieto-vtaky