Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Korela-bydlení

 

NápovědaFórum » Rady pro začátečníky  

+ přidat příspěvek
Korela-bydlení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2021 14:31 Muž fajfmen [1] Re: Lala
Ahoj, papoušci nemají rádi změny ani přílišný ruch ve svém okolí, proto bude lépe s pořízením počkat až po rekonstrukci. V případě vysoce společenských korel je navíc vhodné aby byly minimálně dvě (klidně stejného pohlaví) - osamělá korela bývá šíleně uřvaná, se společníkem stejného druhu se zabaví a její hlasové projevy pak nejsou nepříjemné.
Samozřejmě i ve dvou se v pohodě ochočí, jako hejnoví ptáci milují co možná největší společnost a všechny lidi v domácnosti přijmou během krátké doby za své :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.11.2021 09:43 Žena Lala [0]
Dobrý den, je tady někdo, kdo chová korelu v rodinném domě? My budeme kupovat tenhle první dům www.eurobydleni.cz/…/ a já se bojím, aby si zvykla na nové prostředí. A také ji chceme tedy dopřát větší klec, tak snad v tomhle ohledu problém nebude. Jen se bojím té rekonstrukce, aby to s námi vše zvládla ve zdraví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2014 06:16 Žena 111muf [3] - Papoušci
Korelu můžeš mít samotnou, ale pokud ji chceš jako kamaráda, kterému budeš věnovat hodně času. Pokud je korela sama a nudí se a nebudeš ji pouštět prolétnout, bude křičet a to korely umí hodně dobře. Pokud tedy chceš opravdu jen jednu, tak je lepší si pořídit rovnou ručně dokrmené mládě, které pak není těžké přivyknout, protože je na lidskou ruku zvyklé. Velikost klece pro korelku by měla být přibližně 60x50x70cm. Pak by měla mít taky někde svou příletovou zónu, kde si bude hrát, přistávat a bude tam vykonávat potřebu v době proletu. Podívej se na prezentace jiných chovatelů, kteří zde prezentují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 19:58 Koré – Korela-bydlení
Dobrý den, šlo by mít jen jednu korelu Ch.?jak velkou klec musí mít 1 korela Ch.?děkuji ahoj

Zpět na obsah sekce Rady pro začátečníky Přidat příspěvek • Zobrazeno 26x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/232-korelabydleni