Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Nemoc andulky?

 

NápovědaFórum » Zdraví a nemoci  

+ přidat příspěvek
Nemoc andulky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2017 19:03 Fildamus Re: Whitee
Kdyby byla mladá tak by to bylo v pohodě, ale s tímto ti asi nepomůžu :-( , můžu se někoho zeptat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2016 09:48 Whitee Re: Fildamus
Ujal jsem se jí už jako dospělé, lidé předemnou ji mohli mít něco kolem 3 let.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2016 21:45 Fildamus Re: Whitee
Jak je stará? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2016 18:10 Whitee Re: Whitee
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Whitee napsal: Ahoj, mám andulku asi něco přes rok, samičku, zhruba před dvěma týdny se jí změnilo ozobí z hnědé barvy na jemnou, světle modro-růžovou a cca. před týdnem jí začalo řídnout peří nad zobákem a začala celkově více pelíchat, přikládám foto.
Děkuji moc za odpověď.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2016 18:10 Whitee – Nemoc andulky?
Fotka k příspěvku Ahoj, mám andulku asi něco přes rok, samičku, zhruba před dvěma týdny se jí změnilo ozobí z hnědé barvy na jemnou, světle modro-růžovou a cca. před týdnem jí začalo řídnout peří nad zobákem a začala celkově více pelíchat, přikládám foto.
Děkuji moc za odpověď.
 

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Zdraví a nemoci • Zobrazeno 32x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/258-nemoc-andulky