Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2019 15:21 A Muž Rex [141] - Administrátor – Fotky v HD
V diskuzním fóru se nově ukládají přiložené fotografie i v původním rozlišení. U každého náhledu nově nahrané fotky je vpravo nahoře ikonka HD. Pokud na ní kliknete, uvidíte fotku v původním vysokém rozlišení. Pokud kliknete kamkoli jinam na náhled fotky, uvidíte ji zvětšenou jako dosud. Udělali jsme to takto záměrně, pokud by někomu vadil větší přenos dat (třeba přes mobil). Věřím, že se bude novinka líbit a větší detaily pomohou rychleji vyřešit dotazy ve fóru.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2019 20:14 Muž fajfmen [0]
Škoda. Žel bohům se tím dostáváme do začarovaného kruhu... který je vlastně irelevantní řešit... Tak nic X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2019 21:56 A Muž Rex [141] - AdministrátorRe: fajfmen
Problém je v tom, že vazba mezi druhem v prezentaci a atlasem je dělaná formou 1:1, proto nelze mít odkaz na více druhů. Chápu, že to je trochu nešťastné, ale úprava této věci by byla hodně pracná a bohužel na to nemám čas. :-( Obecně se tomuto webu věnuji méně proto, že sem chodí méně lidí. Kdyby zde byla taková návštěvnost jako na Rybičkách, tak by to bylo o něčem jiném... Většinu novinek, které nasazuji na Rybičkách, nasadím i na všechny ostatní naše chovatelské weby. Jako dnešní novinka s výrazným navýšením prostoru pro fotky a videa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2019 21:44 A Muž Rex [141] - Administrátor – Videa a fotky
Odstranili jsme limity v počtu nahrávaných videí k prezentacím. Nyní máte naprostou svobodu v tom, kolik videí ke svým prezentacím nahrajete. Těšíme se na vaše zajímavá videa. Zároveň jsme odstranili některé již zbytečné limity. Navýšili jsme i prostor pro fotky k prezentacím. Ten se odvíjí od vaší aktivity. Původně byl základ 25 MB (+ 500 kB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 500 MB, nyní je základ 150 MB (+ 5 MB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 1000 MB. Neváhejte proto a nahrávejte další zajímavé fotky do svých prezentací.

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 9516x

© PTACCI.NET - http://ptacci.net/forum/4-pripominky-ke-strankam