Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.08.2019 00:25 Muž fajfmen [0]
Ahoj REXi. Prosím Tě, šlo by u prezentací v základním popisku nějak rozšířit kolonku 'druh'? V hejnu mám dva (bývaly tři), přesto mi to víc než 'korela chocholatá' nedá. Což by mi ani tak nevadilo, kdyby aspoň byli mí kouřáci provázáni s atlasem (jako je to u rybiček). Někde je chybka - u hesla 'papoušek kouřový' se mi zobrazuje že není v žádné z prezentací (Mireček s Luckou zjevně neexistují). Když se na to koukne začínající zájemce o tento druh, automaticky jde na jiný web.
Bůh suď, kolik je zde v prezentacích méně rozšířených ptáčků, o kterých se člověk dozví jen proto, že např klikne na náhodnou prezentaci andulek... a někdo tam má s nimi neofémy nebo tak něco ;-)

Ono jasně. Má-li někdo jen jednoho papouška, mazla, nebo pár, je to nastavení pochopitelné. Ale při větším počtu? Představme si, že má někdo haldu voliér se všemi dostupnými druhy agapornisů. Začal před X lety s růžohrdlými, chce to mít po kupě a ne v pěti a víc extra prezenčkách... bude roky úspěšně množit i méně známé etiopské nebo škraboškové, jenže atlasový odkaz na nule. To mi přijde, s prominutím, jako stěžejní prů*er.
Perfektně vychytané 'Rybičky' jsou patrně nejlepším tematickým webem v ČR. Proč sesterské pipiny nejsou?

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 9491x

© PTACCI.NET - http://ptacci.net/forum/4-pripominky-ke-strankam