Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2019 21:56 A Muž Rex [140] - AdministrátorRe: fajfmen
Problém je v tom, že vazba mezi druhem v prezentaci a atlasem je dělaná formou 1:1, proto nelze mít odkaz na více druhů. Chápu, že to je trochu nešťastné, ale úprava této věci by byla hodně pracná a bohužel na to nemám čas. :-( Obecně se tomuto webu věnuji méně proto, že sem chodí méně lidí. Kdyby zde byla taková návštěvnost jako na Rybičkách, tak by to bylo o něčem jiném... Většinu novinek, které nasazuji na Rybičkách, nasadím i na všechny ostatní naše chovatelské weby. Jako dnešní novinka s výrazným navýšením prostoru pro fotky a videa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.11.2019 21:44 A Muž Rex [140] - Administrátor – Videa a fotky
Odstranili jsme limity v počtu nahrávaných videí k prezentacím. Nyní máte naprostou svobodu v tom, kolik videí ke svým prezentacím nahrajete. Těšíme se na vaše zajímavá videa. Zároveň jsme odstranili některé již zbytečné limity. Navýšili jsme i prostor pro fotky k prezentacím. Ten se odvíjí od vaší aktivity. Původně byl základ 25 MB (+ 500 kB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 500 MB, nyní je základ 150 MB (+ 5 MB za každých 10 bodů aktivity) a maximum 1000 MB. Neváhejte proto a nahrávejte další zajímavé fotky do svých prezentací.

Zpět na obsah sekce Přidat příspěvek • Zobrazeno 9497x

© PTACCI.NET - http://ptacci.net/forum/4-pripominky-ke-strankam