Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Připomínky ke stránkám

 

NápovědaFórum »  

+ přidat příspěvek
Připomínky ke stránkám
Jak hodnotíte tyto stránky? Co byste zlepšili, případně předělali? Děkujeme Vám za každý názor. Příspěvky se zde uchovávají 3 měsíce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2023 21:33 A Muž Rex [143] - Administrátor – Vyhledávání ve fotkách
V administraci fotek prezentace nově můžete vyhledávat dle několika kritérií (datum fotky od - do, složka, štítek, poznámka). V rámci vyhledaných záznamů funguje i následně řazení dle jednotlivých sloupců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.11.2023 10:49 A Muž Rex [143] - Administrátor – Štítky fotek
Máme pro vás novinku pro lepší přehlednost fotek v prezentacích. Nově můžete libovolným fotkám přidávat libovolné štítky, které si sami založíte (v editaci prezentace - Fotky - dole Štítky fotek). Štítek pak fotce přiřadíte buď při nahrávání nových fotek, editací stávající fotky nebo přes hromadné úpravy nad vybranými fotkami.
Ve výsledné prezentaci pak lze zobrazit všechny fotky s daným štítkem (bez ohledu na složku, ve které fotka je). Nově tak nejste omezeni tím, ve které složce se fotka nachází, a můžete si udělat tak neomezený počet virtuálních složek pomocí štítků. Štítky lze navíc nastavit jako veřejné nebo soukromé. Soukromý štítek uvidíte jen vy (v administraci i ve výsledné prezentaci), veřejný uvidí všichni. Jaké druhy štítků a na co použijete, je čistě na vás. Kreativitě se meze nekladou. Přejeme hodně zábavy se štítky.

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce • Zobrazeno 9607x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/4-pripominky-ke-strankam