Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Prezentace - Clio

 

Prezentace » Clio » Clio » Nápověda 

Hlavní fotkaClio
Majitel: Clio   Druh: Andulka vlnkovaná
Zapsáno: 14. 5. 2016   Aktualizace: 16. 8. 2016 Nový záznam v deníku 
Počet návštěv: 30   Počet palců: 0
Kategorie: Papoušci   Oblíbenost: 0 uživatelů
Narození: 14. 5. 2016   Stáří: 8 let
Fotek a videí: 1+0   Komentářů: 4
*     *     *     *


O mně: Clio som našla 14.5. po ceste z akvaristiky a nemohla som ho tam nechať... každá rada ako sa o neho postarať je vítaná. Myslím si, že je to ešte mláďa. Zatiaľ dostal klietku 39x27x45cm... ak by nestačila dostane väčšiu.

Původ: Ulica

Krmení: Anima- Andulka excelent

Oblíbené hračky: Už sme nakúpili... a jednoznačne vyhráva bidielko so zrkadielkom, máme ešte guličku so zvončekom, hojdačku... a super hra je jašiť sa v skartovanom papiery (samozrejme nepopísanom, nepotlačenom)


NahoruDeníček
16
8.2016
Tak... včera večer 15.8. Clio dostal kamarátku. O rok staršiu slečnu, ktorá sa dostala do rodiny s deckami, kde sa po pár mesiacoch prejavila alergia. Celé leto strávila na terase. Volá sa Lili, je prevažne žltá a ešte trošku oplašená zo zmeny prostredia. Pridám aj foto, len čo ju nebude desiť telefón.
14
6.2016
Náhled
Kedze Clio pekne poslucha, tak som mu vymyslela a vyrobila nove miesto na sedenie a trosku hranie :-)
24
5.2016
Náhled
Clio dnes dostal ihrisko a myslim, ze sa mu paci :-)
23
5.2016
Tak po prvom týždni sa moj manžel rozhodol, že je čas si zalietať. Myslím, že Cliovi to len a len prospieva. Hoci ešte nemáme zvládnute návraty do klietky.. ale stačí položiť klietku na akvarko (oblúbená pristávacia plocha) a vlezie do nej sám.
19
5.2016
Od soboty ubehlo pár dní, myslím, že sa nám pre andulku podarilo vytvoriť príjemný domov. Aspoň sa tak tvári- keď prídeme domov, tak sa veľmi teší, spieva si a trilkuje po klietke. Veľa papá, resp. lúska seminka. Nechá sa aj pohladkať, bez nejakých cavikov okolo. Včera som ju pohladkala a ona svoju pozornosť venovala klásku senegalského prosa, takže ju to asi veľmi nestresuje :-)
Neodolala som a na internete som objednala za pár eur ihrisko, tak som zvedavá čo sa bude diať až príde hop
Dárečky od návštěvníků Nápověda
NahoruKomentáře návštěvníků

přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele      

Clio
30.5.16 9:35
Tak ihrisko je úplne top... keď prídem domov, tak jankuje v klietke kým ho nepustím. Dá pár kolečiek cez izbu a šup na preliezky. V sobotu tam chudák zaspal :-D
Noo... kúpeľničku máme, ešte jej teda úplne nerozumie :-D chodí do nej hlavne piť... hoci napájačku samozrejme má s čerstvou vodou, niekedy aj 2x denne.. hlavne keď je teplo. Ale myslím, že tomu príde na chuť... chce to len čas.
peter3103
29.5.16 16:25
Dobre to poznam. A ihrisko ma luxusne. Este nieco kde sa bude moct okupat a je to komplet. V lete maju radi vodu tak najlepsie improvizovat a staci obycajna kuchynska tacka kde bude mat v lete dostatok miesta. Tie vanicky pre vtac8ky su in ale miesta nic moc. ahoj
Clio
23.5.16 13:48
ďakujem za komentár aj za darčeky :-)
snažím sa aby mal všetko čo potrebuje a aj niečo naviac.
 

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/prezentace/403-clio