Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Dvě korely v kleci

 

NápovědaFórum » Chování ptáčků  

+ přidat příspěvek
Dvě korely v kleci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2011 13:10 R Žena Kakarinka [8] - Papoušci – Komunikace
Možná by mohl zůstat v nejbližším kontaktu s Vámi, ale pokud jsou 2 papoušci a člověk, většinou si papoušek vybere papouška. To ale také může být individuální :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 21:04 Žena petastastna [1] - Papoušci
všimla sem si že můj papoušek kterého sem měla od začátku se mnou přestal tolik komunikovat, myslíte že to tak bude na trvalo když by byli dva v jedné kleci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 16:06 Muž koikapor [3] - HrabavíRe: petastastna
podla mna to bude v pohode fungovat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.12.2011 13:24 R Žena Kakarinka [8] - Papoušci – Kakarici
Já mám jen kakariki. Měla jsem asi 2 roky jen Sáru, ale sama nebyla ráda, tak jsem jí pořídila Otu. Hned se skamarádili. Možná to bude individuální, ale zkusila bych to ano :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2011 16:30 Žena petastastna [1] - Papoušci – Dvě korely v kleci
Dobrý den ,mám tříletou korelu v bytě v dost velké kleci. Chtěla bych jí pořídit kamaráda, myslíte že i když už jsou jí tři roky, zvykla by si na kamaráda? Je to kluk, tka sem myslela že bych mu pořídila kamarádku.... Je to jen nápad, Děkuji za rady

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování ptáčků • Zobrazeno 42x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/125-dve-korely-v-kleci