Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

jedovatí ptáci

 

NápovědaFórum » Chování ptáčků  

+ přidat příspěvek
jedovatí ptáci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 14:10 Irbis191 Re: ...
Ahoj díky že si sem vložil ten článek... palec Díky němu už vím to jméno pitohui česky pištec černohlavý. patří k nejjedovatějším pištcům společně s pištcem proměnlivým. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2016 13:57 Irbis191 Re: luke
Ale jedovatí ptáci existují! Jeden druh nevím jestli z Ameriky nebo z Austrálie se živí jedovatými brouky a potom má i jedovaté peří... nesmějte se je to pravda! ano Je to něco podobného jako například u ropuchy nebo u pralesničky.... Když přijde s tímto ptákem do styku starší člověk nebo člověk se slabým imunitním systémem tak ho to může i ZABÍT! Jméno ptáka si už bohužel nepamatuji... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2016 11:28 luke Re: ...
snad nevěříte tomuto odkazu co jste zde zveřejnil ??? stačil mi jeden pohled na fotku velociraptora :-D jedovatí ptáci...se smíchy neudržím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2016 11:25 luke Re: sigi
dlé mého jde zjevně o nepochopení tématu. sice reaguju na starší příspěvěk, ale určitě práce se má týkat biologických jedů proti ptákům,respektive jedy co zabíjejí ptáky.žádní jedovatí ptáci neexistují....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 22:16 ... – ...
magazin.atlas.sk/… prvy odkaz z googlu, kto popatra viacej, urcite nieco najde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 21:36 radecek29112000 Re: Hanka
jedovatí vtáci coze rád by som poradil ale o jedovatích vtákoch som v živote nepočul :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2014 16:10 Hanka – Jsou...?
Existují jedovatí ptáci.. moc budu šťastná, když mi někdo odpoví... Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2012 22:50 Muž hhonza [5] - Papoušci
ale že by jedovaté ?
to jsem nikdy neslyšel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.01.2012 21:58 sigi – jedovatí ptáci
Dobrý den, mám prosbu na ornitology nebo na kohokoliv, kdo se o ptáky zajímá a něco o nich ví.
Mám napsat práci na téma "biologické jedy ptáků", ale nějak nemůžu najít nic pořádného. Zatím jsem se dočetla jen o pištcích. Ale potřebovala bych ještě nějakého zástupce ptáků. Lépe řečeno další jejich jedy. Nevíte někdo něco?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování ptáčků • Zobrazeno 77x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/129-jedovati-ptaci