Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Zebřička pestrá

 

NápovědaFórum » Chování ptáčků  

+ přidat příspěvek
Zebřička pestrá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2013 21:03 Muž MilošDitrich [0] - PapoušciRe: Monika
Fotka k příspěvku pokud ta zebřička je samice u mladat se to huř pozna ale pořidil bych ji 3 kamaradky pokud se nejedna o chov a ja mam zebřičky a kanary spolů a bez problemu dneska jsem k nim přidal duchodce samec 5 let a 5,5 let a samicim 4,5 a 6 let aspon mi řikala pani
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.04.2013 14:48 Monika – poklovaná samička
Zdravím všechny a prosím o radu. Známý má kanárka a k němu koupil dvě zebřičky, samečka a samičku, ale kanár a sameček zebřičky samičku začali klovat a ta už prý chuděra nemá na hlavě ani jedno pírko. Co s tím? Samičky je mi líto, tak jsem se nabídla, že si ji vezmu, ale nejsem si jistá, zda-li je to nejlepší řešení.
Předem děkuji za rady.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2013 16:12 Muž MilošDitrich [0] - Papoušci
ahoj jsem pro přidani 1 nebo 4 paru podle možnosti a mista a ja mám od včerejška novy zebry ještě nevim kolik je samcu a samic a pustim je k zebram
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.01.2013 15:36 Muž MilošDitrich [0] - Papoušci
Fotka k příspěvku ahoj ja když přidavam novy ptaky tak dělam 1 věc domaci ptaky 5 paru odchytim dam do přepravky na kterou jsou zvykli v době čištěni na dno dam krmeni a jablko jsou v klidu a za 2 všechny puvodni budky přehodim jinak a pustim novy ptaky a večer pustim ty puvodni ptaky a hlidam když je tyden bude napadat jde na samotku se samici a pak zpatky a pak je klid a když nahodou utoči dal tak mu dam ptaky co zna a dam do 2 klece až vidim že spi na 1 bydle vedle sebe tak přepažku 2 den oddělim a je necham byt ted mam 5 paru pohromadě a 10 paru zamluveny.

samice co vrti ocasem si myslim že je možná připravena na pařeni skusil bych jim dat 3 budky at si muže samice vybrat sama kde bude hnizdit a kde spat.

ja mam 15 budek a hnizd at si můžou vybirat kde budou hnizdit zatim mi vylitlo 3 mladata od staryho paru 4 a 5 mladat od 2 letych a novy zatim spěj s kanary v hnizdě
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2012 11:38 stilo
Když jsou dva páry,tak se rubou,stačí přidat ještě jeden pár a vše utichne.Není to jen má zkušenost,hodně zdaru přeji. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2012 19:32 Landvir
Zdravim Vas,dnes jsem pridal do voliery k jednomu paru zebricek o dva mesice mladsi par,jenze se perou,myslite,ze se to srovna? Voliera je 150x90x70. Dekuji moc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2012 00:48 Muž arabcuk [1] - Papoušci
Zkus je dát zvlášť do klecí a postav je vedle sebe ať si na sebe zviknou ;-)
Reklama
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2012 18:53 Zdenek – Zebřička pestrá
Dobrý den těm co tohle čtou (i těm co nečtou ;-) ) Pořídil jsem si párek Zebřiček pestrých ale samečka štípla vosa- což je u těchto prcků smrtelné. Tak jsem nechal samičku měsíc samotnou ať na něj zapomene a včera jsem jí koupil nového ženicha :-) . Ale byl jsem překvapen, když jsem ho dal do klece se samičkou. Holka začala rychle klepat zobáčkem a kluk začal velice hulákat a křičet. Pak až utichnul, tak holka začala vrtět ocáskem jak pes :-) . Nevíte někdo co to znamená. A nemůže to být způsobeno tím, že sameček je o cca 3cm delší a ona se ho snaží nějak odradit, protože se bojí?

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování ptáčků • Zobrazeno 76x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/153-zebricka-pestra