Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Agresivní andulka

 

NápovědaFórum » Chování ptáčků » Poruchy chování 

+ přidat příspěvek
Agresivní andulka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2012 07:29 Žena petastastna [1] - PapoušciRe: Zuzka
Ahoj, já myslím že to bude tím stěhováním, taky sme se stěhovala a moje korelka se trochu od té doby změnila. Když se jí bdueš dostatečně věnovat, zase budej ako dřív, jen to chce trpělivost ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2012 00:42 Zuzka – Agresivní andulka
Ahoj, chtela bych se poradit, co delat se svou andulkou - samickou. Je ji priblizne 10 mesicu, mam ji necelych 9 mesicu. Naucila se docela rychle chodit na prst (bez zradla). Sice neprileti sama od sebe, ale vleze na prst kdykoli, nechala se i drbat na brisku a hlavicce, dostavala pusinky. Pred dvema tydny jsme se prestehovali. A dva dny zpatky zacala byt agresivni. Klove do prstu, nechce si na nej sednout, zacala si trhat peri. Muze to byt stehovanim? Cestu zvladala dobre, celou dobu si v aute piskala a hrala si, po prestehovani hned koukala, kde je, litala okolo, nejevila zadne znamky stresu. A ted najednou klove a jde videt, ze ji neni prijemna nase spolecnost. Ma dost zradla, vody, venujeme se ji denne. Navic ma porad otevrenou klec, takze muze kdykoli ven a proletet se. Muzete mi poradit? Diky... :)

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování ptáčků • Zobrazeno 25x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/158-agresivni-andulka