Přihlaste se a využijte web naplno PTACCI.NET »

Pyrura a jeji chovani

 

NápovědaFórum » Chování ptáčků  

+ přidat příspěvek
Pyrura a jeji chovani
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2015 21:18 Žena anawi [0] Re: Pírko
je to rôzne, najprv som si zadovážila mladú dámu, ktorá vrieska vždy ked ma vidí, teraz som jej doniesla partáka ktorý je tichší ale poctivo sa učí od kamošky.... ráno čušia až kým nezachytia nejaký pohyb, takže kohúta nenahrádzajú, to je v pohode. majú takú menšiu nevýhodu (teda aspon tie moje) - oblúbia si jedného člena rodiny a ostatní majú smolu. z klietky ich púšťam len ked som sama doma (z bezpečnostných dôvodov) asi tak :)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2015 12:54 Muž Pírko [0] - Pěvci – Pyrura a jeji chovani
Dobry den, pred nejakou dobou jsem se tu ptal na ptacka vhodneho pro zacatecnika. Byly mi navrhnuty Aymary pruhovane a jsem s nimi velmi spokojen. Nyni uvazuji o necem jen o malo vetsim a narazil jsem na Pyrury, ktere se mi velice zalibily. Takze by me zajimalo jak jsou hlucne, jaky delaji neporadek a take jsem cetl, ze jsou velmi dobre ochocitelne. Tak pokud ma nekdo prakticke zkusenosti s chovem budu rad.... hmm

+ Přidat reakci


Zpět na obsah sekce Chování ptáčků • Zobrazeno 12x

© PTACCI.NET - https://ptacci.net/forum/250-pyrura-a-jeji-chovani